تعمیر چیلر و سیستم های برودتی ساختمان به جرات جزء تخصصی ترین و حساس ترین نوع تعمیرات ساختمان محسوب می شود که به طور قطع نیازمند این است که به تیم تخصصی و دارای صلاحیت سپرده شود. چرا که تجهیزات موجود در سیستم چیلر و سیستم های برودتی دارای قیمت بالا و قابل توجهی است.

علم تهویه مطبوع HVAC که مخفف heating ventilation air conditioning می باشد که یکی از پیچیده ­ترین air conditioning مبحث چیلر می باشد. تعمیر چیلر یکی از پیچیده ترین قسمت های نگهداری می باشد که باید بتوان به تمام قسمت های چیلر اعم از مکانیک و الکتریکال مسلط بود و با توجه به شرایط عدم کارکرد مناسب چیلر تشخیص خرابی را داده و جهت خرابی آن بتوان راه کار جهت تعمیر چیلر عرضه کرد. بنابراین تعمیر چیلر باید توسط کارشناسان خبره و مسلط به تهویه مطبوع انجام گردد.

ما یک شرکت تهویه مطبوع و برودتی تخصصی هستیم که خطوط کاملی و متنوعی از خدمات را برای کاربردهای مسکونی و تجاری و صنعتی ارائه می دهد. شرکت ما با  بهره مندی از بهترین و مجرب ترین کارشناسان تهویه و تعمیر چیلر، با استفاده از فن اوری به روز دنیا که توسط اساتید نخبه ایران و شرکت های معتبر دنیا آموزش دیده اند و  تیم تکنسین های خدمات ما به طور مداوم آموزش می بینند و به روز می شوند و  تعمیرات را به صورت راه بردی و اصولی، برنامه ­ریزی و اجرا می کنند. به این ترتیب است که ما می توانیم زمان تشخیص و خدمات را به حداقل برسانیم ، یک سرویس عالی با قیمت کاملاً رقابتی ارائه دهیم و هرگز شناخته نشده ایم که کیفیت خدمات خود را به خطر بیاندازیم. ما تعهد و خدماتی را ارائه می دهیم که از بالاترین استاندارد استفاده شده و شامل نرخ فوق العاده رقابتی برخوردار هستیم شما می توانید بصورت رایگان از کادر فنی ما مشاوره دریافت کنید.

به یک نکته بسیار مهم توجه کنید اگر تعمیر چیلر به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی برنامه ریزی و اجرا گردد باعث آسیب های غیر قابل جبران و هزینه های بسیار گزاف به چیلر می گردد. با خیال آسوده  به ما اعتماد کنید چون ما با بررسی مهندسی و دقیق و جز به جز چیلر، تعمیر چیلر را انجام می دهیم و هدفی بالاتر از رضایت مشتری در شرکت ما وجود ندارد .

پروژه های مرتبط